Opis inwestycji

Pan Tadeusz to wyjątkowa inwestycja realizowana w centrum Chełma, a zarazem w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Kameralny budynek składa się z 20 apartamentów, optymalnie zaprojektowanych o wysokim standardzie. Prestiżowy charakter inwestycji nadaje forma budynku w stylu kamienicy.

Cechą charakterystyczną jest nowoczesna architektura, dbałość o wykończenie części wspólnych budynku oraz piękne zielone patio wewnątrz osiedla. Świetna lokalizacja budynku umożliwi szybki dojazd do centrum miasta, ale również komfort korzystania z wszelkiego rodzaju usług znajdujących się w bliskiej okolicy.

Pan Tadeusz to idealne połączenie centrum miasta z bliskości spokojnych i pięknych terenów, które umożliwią komfortowy wypoczynek po trudnym dniu pracy. Okoliczne ścieżki rowerowe, kawiarnie i restauracje umiejscowione w pobliżu budynku , pozwolą cieszyć się urokami naszego pięknego miasta.

Budynek wyposażony zostanie w cichobieżną windę oraz reprezentacyjne hol wejściowy. Elewacja pokryta zostanie wysokiej jakości materiałami dekoracyjnymi. Budynek wyposażony będzie w jednokondygnacyjną, podziemną halę garażową skupiającą dodatkowo komórki lokatorskie.

Doskonale zaprojektowana i przemyślana infrastruktura budynku w podłączeniu do mediów publicznych pozwoli na ograniczenie kosztów utrzymania przyszłych lokali mieszkalnych.

W bliskiej okolicy inwestycji znajduje się szereg usług takich jak sklepy spożywcze, fryzjer, apteka, przychodnia, drogeria, liczne przedszkola, żłobki i szkoły średnie, a także tereny rekreacyjne.

Doskonałe miejsce dla ludzi dbających o zdrowie, gdyż w okolicy jest sporo klubów sportowych, fitness, stadion miejski oraz duży piękny park ze starodrzewami.

Bliska odległość do urzędów, między innymi Urząd Skarbowy, Urząd Miasta oraz Sąd.

Niemiec Development Sp. z o.o gwarantuje Państwu bezpieczeństwo, terminowość i solidność w realizacji inwestycji. Na terenie miasta Chełm wybudowaliśmy już 12 apartamentów w zabudowie szeregowej, które służą ich nabywcom.

Nie bez znaczenia jest fakt, iż do realizacji inwestycji Pan Tadeusz wykorzystujemy środki własne inwestora przy jednoczesnym wykorzystaniu rachunku powierniczego chroniącego wpłacane przez nabywców środki. Inspektorzy delegowani przez bank powierniczy zobowiązani są do kontroli jakości i terminowości wykonania poszczególnych etapów inwestycji.